SNAIGĖS šaldytuvai ir šaldikliai su inverteriniu kompresoriumi

Šaldytuvuose ir šaldikliuose su NO FROST šaldymo sistema pradėjome naudoti inverterinius kompresorius.

Inverterinis kompresorius (lotyniškai INVERTO reiškia atvirkštinį, kintamąjį) yra kintamų sūkių kompresorius, kuriame nuolatinė srovė paverčiama kintama srove. Šio kompresoriaus veikimas reguliuojamas elektroniniu būdu, priklausomai nuo lauko ir vidaus temperatūros.

Pasiekęs reikiamą temperatūrą šaldytuve ar šaldiklyje, kompresorius visiškai neišsijungia, tik sumažina sukimosi greitį, išlaikydamas reikiamą režimą. Ši unikali technologija yra daug pažangesnė už įprastąją, kai kompresorius, pasiekęs reikiamą temperatūrą išsijungia o po kiek laiko įsijungia vėl. Inverterinis kompresorius nešvaisto energijos įsijungimui ir išsijungimui, jis dirba mažu greičiu iki minimumo sumažindamas energijos suvartojimą. Yra paskaičiuota, kad inverterinis kompresorius gali suvartoti iki 40 proc. energijos mažiau nei įprastasis. Be to – jie yra ilgaamžiškesni bei apie 2 -5 db. tylesni.
Šiuos kompresorius naudojame šaldytuvuose su NO FROST šaldymo sistema todėl, kad technologiškai NO FROST sistema naudoja daugiau energijos, be to šie šaldytuvai yra triukšmingesni. Inverterinis kompresorius padeda subalansuoti šiuos gaminius.