SNAIGĖ CD40DC šaldytuvas tinkamas vaistų ir vakcinų saugojimui

SNAIGĖ pasirengusi pateikti šaldytuvus vakcinai saugoti

 

Į Lietuvą atkeliavo  pirmosios siuntos su vakcina nuo COVID-19. Prasidėjus masinei vakcinacijai vaistinėse, poliklinikose, daugumai šių įstaigų reikės  šaldytuvų, kuriose bus laikomos vakcinos, išėmus jas  iš žemų temperatūrų šaldiklio prieš vakcinaciją.

Lietuvos šaldymo įrangos gamintoja AB SNAIGĖ atsakingoms institucijoms ir asmenims siūlo  savo gaminius, kurių kokybė ir techniniai parametrai leidžia vykdyti šią svarbią misiją.

Pasak AB SNAIGĖ generalinio direktoriaus Mindaugo Sologubo, SNAIGĖS gaminiai skirti profesionaliam naudojimui bei tinkantys vaistų ir vakcinų saugojimui,  sėkmingai eksportuojami į Vokietiją, Šveicariją, Austriją ir kitas EU šalis. Todėl, jo nuomone, SNAIGĖ tikrai turi ką pasiūlyti Lietuvos vaistinėms, poliklinikoms ir kitoms medicininėms įstaigoms.

Labai tikimės, kad mūsų pasiūlymas bus įdomus. Turime daug pranašumų,  palyginus su užsienio gamintojais,“ – teigė M. Sologubas.  Pirma – mes pasiūlysime šaldytuvus be jokių tarpininkų maržų, gamyklos kaina, kuri dengs tik produkto gamybos kaštus. Antra – SNAIGĖS gamykla yra Alytuje, tad supaprastėja logistika, atsiradus netikėtam poreikiui galėsime gaminį pristatyti dienos bėgyje. Trečia– apie ką dažnai nepagalvojama perkant tokius gaminius – tai atsarginės detalės ir servisas gaminiui sugedus. Nenumatytu atveju mes visada būsime šalia.“

Norėdami prisidėti prie kovos su pandemija tris tokius šaldytuvus AB SNAIGĖ padovanojo Alytaus miesto savivaldybei. Šiandien jie išvažiavo į miesto ligoninę ir polikliniką. Kitoms Lietuvos savivaldybėms pasiūlėme  įsigyti šiuos šaldytuvus už gamyklinę kainą