Sėkmingas debiutas HOST Milano 2021 parodoje

Praeitą savaitę Milane baigėsi tarptautinė paroda HOST MILANO 2021, skirta viešbučių ir viešo maitinimo verslo profesionalams.  Tai – didžiausia ir svarbiausia šios industrijos paroda, po metų pertraukos vykusi gyvai ir, nepaisant pandemijos pritraukusi 1200 dalyvių ir beveik 150 000 lankytojų, atstovavusių 2700 įmonių ne tik iš Europos, bet ir iš Šiaurės bei Pietų Amerikos, Azijos bei Afrikos. Įmonės pristatė įvairią maisto bei gėrimų  gamybos, ruošimo, šaldymo, saugojimo bei  pateikimo  įrangą ir prietaisus, baldus bei visą kitą,  kas susiję su viešu maitinimu.

Parodoje sėkmingai debiutavo ir Lietuvos šaldytuvų gamintoja AB SNAIGĖ, kuri pristatė savo produktų liniją skirtą profesionalams. Pasak AB SNAIGĖ rinkodaros direktorės Rūtos Petrauskaitės, bendrovė jau keleri metai sėkmingai vysto profesionalios šaldymo įrangos produkcijos kryptį.  -„Labai norėjome parodyti savo gaminius pasauliui, sulaukti įvertinimo bei platesnio pripažinimo. Norėjome susipažinti su šios industrijos atstovais, plėsti esamą klientų ratą, todėl sprendimą dalyvauti gyvai vykstančioje parodoje priėmėme gan greitai, nepaisant negatyvių prognozių, kad pablogėjus pandeminei situacijai ji apskritai gali neįvykti.“ – teigė R. Petrauskaitė. „Rizika atsipirko su kaupu – sulaukėme didžiulio susidomėjimo, gavome autoritetingą bei teigiamą nuomonę apie savo gaminius, užmezgėme daug naudingų kontaktų su potencialiais klientais iš Vokietijos, Norvegijos, Ispanijos, Šiaurės Afrikos šalių ir kt.“

120 m2 stende bendrovė pristatė vitrininius šaldytuvus, skirtus gėrimams laikyti, sandėliavimo šaldytuvus (keli jų jau dabar Vokietijoje yra tarp geriausiai parduodamų gaminių, pažymėti TOP SELER ženklu), šaldymo agregatą, vitrinas, skirtas mažmenai, kulinarijai ir konditerijai, RETRO dizaino linijos šaldytuvus, bei medicininį šaldytuvą. „Pastarasis ne visai atitiko parodos tematiką,“- teigė Rūta Petrauskaitė, – „Tačiau jis yra pats naujausias mūsų gaminys, sertifikuotas DIN sertifikatu, įrodančiu aukštą šio gaminio kokybę bei atitikimą griežtus medicininiams šaldytuvams taikomus reikalavimus.  Kaip ir numanėme, buvo nemažai klientų ir šios sferos, tad tikrai neprašovėme.“

SNAIGĖS stendas traukė lankytojų akį, ne tik elegantišku moderniu dizainu, bet ir įvairiaspalviais RETRO stiliaus šaldytuvais. Nors jie yra skirti namams, tačiau puikiai tinka ir stilingam barui, ir kavinei, ir restoranui. Šių šaldytuvų formos ir spalvos tiks RETRO, POP ART  stiliaus interjerui, taip pat gali tapti ryškiu akcentu bet kurioje aplinkoje.

Nepraėjus pusvalandžiui po parodos atidarymo keletas RETRO šaldytuvų buvo rezervuoti ir po parodos iškeliavo į Ispaniją. Vienos įmonės atstovas iš šios šalies nusprendė nelaukti parodos pabaigos, derybų ir kitų formalumų bei užsitikrinti greičiausią šių gaminių pavyzdžių pristatymą į Ispaniją.

Šiuo metu profesionalios paskirties gaminiai užima daugiau kaip 20 proc. bendrame SNAIGĖS portfelyje, bendrovė planuoja, kad kitais metais šių gaminių dalis padidės iki 45 proc.