Apie mus

Skaičiai ir faktai

NUO 1963 m.
specializuojasi šaldymo įrangos gamyboje

VIRŠ 300 MODIFIKACIJŲ
įvairių namams ir verslui skirtų šaldytuvų bei šaldiklių

APDOVANOJIMAI
“Metų gaminio” aukso medaliai, „Metų eksportuotojo“ apdovanojimai, Lietuvos „Inovatyvios įmonės“ prizas

Snaige logo

EKSPORTUOJA APIE 90 %
savo produkcijos į daugiau kaip 30 Europos, Azijos ir Afrikos šalių

AB SNAIGĖ AKCIJOS
kotiruojamos NASDAQ VILNIAUS vertybinių popierių biržos Papildomame prekybos sąraše

SERTIFKATAI
ISO 9001, ISO 1400,
BS OHSAS 18001

NUO 1963 m.
specializuojasi šaldymo įrangos gamyboje

VIRŠ 300 MODIFIKACIJŲ
įvairių namams ir verslui skirtų šaldytuvų bei šaldiklių

APDOVANOJIMAI
“Metų gaminio” aukso medaliai, „Metų eksportuotojo“ apdovanojimai, Lietuvos „Inovatyvios įmonės“ prizas

Snaige logo

EKSPORTUOJA APIE 90 %
savo produkcijos į daugiau kaip 30 Europos, Azijos ir Afrikos šalių

AB SNAIGĖ AKCIJOS
kotiruojamos NASDAQ VILNIAUS vertybinių popierių biržos Papildomame prekybos sąraše

SERTIFKATAI
ISO 9001, ISO 1400,
BS OHSAS 18001

Lietuvos kontūras

Kas mes?

Snaigė gamykla

AB SNAIGĖ – Lietuvoje įsikūrusi tarptautinė buitinių ir profesionalių šaldymo prietaisų gamintoja. Galime vadinti save šalčio ekspertais, nes šioje srityje kuriame ir gaminame nuo 1963 metų. Džiaugiamės, kad mūsų šaldytuvų duris kas dieną atveria tūkstančiai žmonių daugiau kaip 30-yje Europos, Azijos bei Afrikos valstybių.

Gaminame šiuolaikiškus, modernius gaminius, kuriuos paprasta naudoti, kurie yra saugūs bei taupūs, tačiau tuo pačiu stilingi ir funkcionalūs. Didžiuojamės, kad mūsų klientai vertina mūsų gaminių kokybę. Tai skatina mus toliau kurti vis naujesnius gaminius, siūlyti patogesnes funkcijas, stebinti dizaino sprendimais.

Moderni gamyba

Gamykloje atliekami visi šaldytuvo gamybai reikalingi darbai: metalo pjovimas, metalo lankstymas, korpusų dažymas, vakuuminis formavimas, šaldytuvo spintų užpylimas, plastikinių detalių liejimas, surinkimas ir tt. Gaminių dizainas bei inžinieriniai-techniniai prietaisų sprendimai ruošiami SNAIGĖS dizainerių, konstruktorių bei inžinierių.

Nuolatos investuojame į įrangos atnaujinimą, stengiamės turėti geriausius įrengimus, kuriuos tik gali pasiūlyti įrengimų gamintojai. Šiandien SNAIGĖS gamyboje veikia metalo lankstymo linijos MECCANICA BERETTA, vakuuminio formavimo įranga COMI, aukšto slėgio oro gamybai KAISER kompresoriai, durų ir spintų užpylimo linijos Cannon, šaltnešio užpylimo įranga GALILEO, miltelinio dažymo įranga, padengianti šaldytuvus pageidaujama spalva ir kiti moderniausi įrengimai bei įranga. 2022 metais investavome į naujus PRIMA POWER PLATINO metalo lazerinio pjovimo ir PRIMA POWER BENDER automatinio lenkimo įrenginius mūsų naujos linijos horeca ir monoblokų šaldymo sistemoms.

Ne tik naujausios įrangos ir technologijų, bet ir patyrusių, aukštos kvalifikacijos darbuotojų dėka SNAIGĖS gamykla dirba greitai, efektyviai ir lanksčiai, todėl geba konkuruoti su milžiniškus pajėgumus turinčiais šios pramonės gigantais.
Gamykloje dirba apie 370 darbuotojų, gamyklos pajėgumas 500 000 vnt. per metus, valdomos teritorijos plotas 16,5 ha.

Snaigė moderni gamyba
Snaigė moderni gamyba
Snaigė moderni gamyba

Europinė kokybė

Šaldytuvų SNAIGĖ nepriekaištingą kokybę užtikrina ne tik ilgametė patirtis, modernios technologijos ar pažangūs gamybos metodai. Ne mažiau svarbu sudėtinės šaldymo prietaiso dalys ir medžiagos, iš kurių jis pagamintas. Mes naudojame tik griežtus Europos Sąjungos standartus bei reikalavimus atitinkančias medžiagas bei dalis, kurias tiekia didžiausi žinomi ir patikimi pasaulio gamintojai.
Tai – vienas iš svarbiausių aukštos SNAIGĖS gaminių kokybės užtikrinimo veiksnių.

GRIEŽTA KOKYBĖS
VERTINIMO SISTEMA

Kiekvieno SNAIGĖS gaminio kokybė nuosekliai tikrinama viso gamybos proceso metu. Atskirose laboratorijose atliekami elektros sistemos veikimo, saugumo ir šaldymo sistemos sandarumo tyrimai. Jau pagaminto šaldytuvo veikimas tikrinamas specialioje bandymų zonoje. Tikrinamas ir stiklo lentynų, rankenų bei durelių patvarumas.

Nei vienas SNAIGĖS šaldytuvas nepalieka gamyklos neįsitikinus, kad jis kokybiškas ir veikia nepriekaištingai.

NEKENKSMINGAS
APLINKAI IR ŽMOGUI

SNAIGĖS šaldytuvuose nėra jokių žmogaus sveikatai ar aplinkai pavojingų medžiagų. Mes nuosekliai laikomės Kioto protokolo reikalavimų dėl globalinio atšilimo ir klimato kaitos. Todėl gamyboje naudojame tik nekenksmingas, ozono sluoksnio neardančias bei šiltnamio efekto neskatinančias medžiagas. Mūsų pasirinkimas – žaliavas ir išteklius taupanti gamyba, saugus transportas, bioenergijos naudojimas. Be to, beveik visos gamyboje naudojamos medžiagos tinkamos perdirbimui.

PATOGIOS FUNKCIJOS IR SAVYBĖS

Be pagrindinės savo paskirties patikimai saugoti, vėsinti ir šaldyti, SNAIGĖS šaldytuvai ir šaldikliai apginkluoti visomis funkcijomis ir savybėmis, be kurių neįsivaizduojamas šiuolaikinis šaldytuvas.

NO FROST

0°C FRESH
ZONE

0 fresh zone

INVERTERINIS
KOMPRESORIUS

Inverter compresor

FAST
FREEZE

Fast freeze

ELEKTRONINIS
VALDYMAS

Elektroninis valdymas

DIZAINAS
KIEKVIENO SKONIUI

Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas, nepaisant tautybės ir gyvenamos vietos, išsilavinimo ir gaunamų pajamų galėtų išsirinkti sau tinkamą SNAIGĖS gaminį. Todėl esame pasiruošę pasiūlyti įvairiausių stilių ir dizainų šaldytuvus, kurie, tikimės, tiks net ir pačiam išrankiausiam skoniui.

SNAIGĖ ICE LOGIC

moderni šaldymo klasika

SNAIGĖ FRESH INN

dar daugiau vietos šviežiems produktams

SNAIGĖ GLASSY

suteik spindesio savo virtuvei

Snaigė Glassy

SNAIGĖ RETRO

neblėstantis žavesys

Snaigė Retro
Galima rašyti kreida

ŠALDYTUVAI ANT
KURIŲ GALIMA
RAŠYTI KREIDA

Visų spalvų šaldytuvai

ŠALDYTUVAI NUO
BALTO IKI...
KOKIO NORITE JŪS!

Snaigė Odinis šaldytuvas

ODINIS
ŠALDYTUVAS

Art-gallery

ART GALERY
KOLEKCIJA